Telefon Sipariş Hattı : 0212 - 709 4610

Sağım Başlıkları Visio Professional 360 cc


Beğen, Paylaş, Tavsiye Et


Visio Professional Sağım Başlıkları 360 cc     

- Dünyada hayvan memesine göre dizayn edilmiş ilk sağım başlığıdır. Ön memeler arası yakın, arka memeler arası mesafe daha fazladır.

 

- Tamamen şeffaf (Alt kadeh ve üst kadeh şeffaftır.) dizaynı sayesinde süt akışı sağım pençesinin her konumunda izlenebilir,

 

- 360 cc pençe içi hacme sahiptir,

 

- Sağım pençesi içersindeki panel duvar sayesinde sağım esnasında sütü pençe gövdesi çeperlerinde döndürerek alırken çalkalanma ve köpürmelere engel olur.

 

- Çift kademeli meme lastiği muhafaza kromları sayesinde insan ergonomisine uygun yapıdadır.

 

- Yaşlı ve standart meme yapısına sahip hayvanları bile sağabilecek tiptedir.

 

- Meme lastiklerinin muhafaza kromu içinde dönmesini engelleyecek kilit yapısı mevcuttur.

 

- Polisüflon malzemeden imal edilmiş olup kırılmalara karşı 3 (üç) yıl garantilidir.

 
 
Sağım esnasında: bir inek sağılırken çözülmesi gereken birkaç problem olduğunu gözlemledik.Ve,  
 
1. Sağım başlıkları hayvanlarınızın meme yapısına göre dizayn ettik.Yani ön memeler birbirine yakın arka memeler birbirinden daha uzak şekliyle dizayn edilen Visio Proffessional sağım başlıkları dünyadaki tek hayvan meme yapısı düşünülerek yapılmış sağım başlığıdır.
 
2. Pençe  şeffaf olmalıdır, böylece profesyonel olmayan bir çalışanın bile sağım esnasında her memeden dört şerit sütunu görebilmesi sağlanmalıdır.
 
3. Bu pençenin şeffaf malzemesi olabildiğince kırılmaz olmalı ve içinde her açıyla sütü görmek için cam şeffaflığı sağlanmalıdır.
 
4. Standart dışı yada klasik memeye sahip yaşlı inekleri bile sağabilmek için memelik lastiklerinin doğru açıda olması sağlanmalıdır.
 
5. Girişlerin çapı mümkün olduğu kadar büyük olmalıdır, sürüdeki en hızlı ineklerin süt akışını destekleyebilmeli ve aynı zamanda çiftçi için kullanımı kolay olmalıdır.
 
6. Meme başı çıkışı, normal süt suyu tüplerine (16 mm) uyumlu olmalı ve ayrıca bu tür sağım odalarında nadiren kullanılıyor olsa da 22 mm'lik tüplere de uyum sağlamalı.  
 
7. Memelik lastiklerinden biri kayarsa pence sütün geri fışkırmasını önlemelidir.
 
8. Pençenin  dış boyutu, çiftçinin küçük bir eline bile sığmalıdır ve sütü olabildiğince çabuk tahliye edebilmelidir, asla dakikada 12 litreyi bile sızdırmamalıdır.
 
Bu yenilikçi pençeyi tasarlarken tüm bu aksaklıklar çözüldü.  
 
 
Ürün seçenekleri bulunmamaktadır.
Sağım Başlıkları Visio Professional 360 cc isimli üründen dolayı sepetinizde taksit yapılamayacaktır.

Sizi Arayalım

 
 Benzer Ürünler