Güvenli Elektronik Ticaret

Kredi Kartı Güvenliği
www.esrefsekerli.com'da, kredi kartıyla yapacağınız ödemelerin güvenliği için, en son teknolojiler ve en iyi servis sağlayıcılar kullanır.
Kişisel bilgilerinizi yazdığınız alanlarda web tarayıcınızın adres çubuğunda bir kilit resmi vardır. Bu kilit resmi, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğini belirtir.
www.esrefsekerli.com, kredi kartı numarası ve şifrelerinizi kayıt etmez, saklamaz. Sitemizden vereceğiniz her sipariş için, oluşturma aşamasında kart bilgilerini yeniden girmenizin nedeni budur.
Güvenlik anlaşmamızla ilgili ayrıntılı bilgi için, www.geotrust.com adresinden bilgi alabilirsiniz.
SSL Güvenlik Sertifikası
www.esrefsekerli.com, SSL güvenlik sertifikalarının en yüksek standardı olan RapidSSL sertifikasına sahiptir. Bu sertifikaya sahip olmak isteyen tüm firmalar gibi, www.esrefsekerli.com da çok sıkı bir güvenlik denetiminden geçmiştir.
3D Secure/3 Boyutlu Güvenlik
3D Secure, özellikle internet alışverişlerinin güvenliğini sağlamak amacıyla kredi kartı kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde şifreyle kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir. Visa Kredi Kartı için kullanılan uygulamasına "Verified by Visa", MasterCard için olanına ise "SecureCode" adı verilir.