Kargo Teslimat Koşulları
Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması durumunda, üyelik bilgilerinize bakılarak size haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Siz aksini belirtmedikçe, seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo  şirketleri tarafından size teslim edilecektir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır. Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir.

Tonajlı aldığınız tüm ürünler (Her türlü silaj, kuru-yaş ot, yem, saman, katkı maddeleri,vitaminler, buzağı kulübeleri ve yatakları vb...) kendi belirleyeceğiniz fiyatında ve hizmetinde anlaşacağınız bir nakliye ile gönderilir. www.esrefsekerli.com 'un hizmeti “araç üstü” dür. Yani kısaca, anlaşmış olduğunuz nakliyeci ürünün bulunduğu yere gider yüklemesi tarafımızdan yapılır, ve başkaca herhangi yükümlülüğü yoktur. Herhangi bir şekilde nakliye ücreti, gidilecek mesafe, hammaliye vs... gibi konularla ilgilenmez.

Konu ile ilgili yardıma ihtiyaç duyduğunuzda Çağrı Merkezimizi 0212 709 4610  nolu hattan arayabilirsiniz. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.
www.esrefsekerli.com  on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ; Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
Satın Aldığım Ürün Ne Zaman Kargoya Verilecek ?
Satışını yaptığımız ürünlerin kargoya veriliş tarihlerini alışveriş esnasında belirtilen "1-3 iş günü" gibi ibareler kargo firmasının ürünü teslim etme süreleri olup, bizim kargoya verdiğimiz günden itibaren geçerli olan tahmini ortalama teslim sürelerdir. Bazı ürünlerin operasyonu uzun ve meşaggatlidir bu nedenle eğer ürünlerin tedarik veya sevkiyat aşamasında herhangi bir problem yaşanırsa, gerekli olan bilgilendirme sistemimizde kayıtlı olan e-mail adresinize gönderilecektir veya kayıtlı iletişim bilgilerinizden ulaşılarak bilgilendirileceksiniz.
Kapıda Ödeme
www.esrefsekerli.com'dan yapacağınız siparişlerinizde kapıda nakit ödemeyi tercih edebilir; Türkiye'nin neresinde olursanız olun sadece 9 TL  evinizin rahatlığında alışveriş yapabilirsiniz. Yüklü miktardaki siparişlerinizi karşılıklı anlayış çerçevesinde kapıda ödeme ile gönderememekteyiz. Olası herhangi bir anlaşmazlıkta tonajlı ve adetli ürünlerin tekrar gelmesi, kapıda kabul edilmemesi, teslimat anında alıcının yanında nakşt bulunmaması gibi... ve buna benzer bir takıp sebeplerden dolayı geçmişte yaşanan tecrübeler doğrultusunda tarafların zarar görmemesi için fiyat ve adet olarak yüklü miktardaki ve ağırlık olarak tonajlı ürünlerinizi kapıda ödeme ile gönderememekteyiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. '