Ödeme Seçenekleri

Kapıda Ödeme
www.esrefsekerli.com ‘dan sipariş edeceğiniz ürünleri dilerseniz sipariş bedelini kapıda nakit ödemeyi tercih edebilirsiniz. MNG Kargo  ile Türkiye'nin her yerine gönderim yapılmaktadır. Kapıda ödeme hizmeti ürün bedeline ilave 9 TL  olarak ücretlendrilmektedir. Bu ücret kargo firmasının hizmet bedelidir.
Kredi Kartıyla Ödeme
www.esrefsekerli.com 'dan verdiğiniz siparişlerin ödemesini kredi kartınızla yapabilirsiniz. Sitemizden yapacağınız peşin alışverişlerde tüm bankaların kredi kartlarını kullanabilirsiniz. Taksitli alışverişlerde, kredi kartı hizmetini veren banka ve finans kuruluşlarının uygun gördüğü oranlar fiyatlara ilave edilir.
Havale/EFT ile Ödeme
Dilerseniz, havale/EFT ile ödeme seçeneğini kullanarak ürün sayfalarımızda belirtilen havale indiriminden de yararlanabilirsiniz. Bunun için, havale/EFT yapmak istediğiniz bankayı seçin ve "Havale Devam" tuşuna basın.
EFT işlemlerinde alıcı olarak "EŞREF ŞEKERLİ DANIŞMANLIK HAYVANCILIK VE TARIM ÜRÜNLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ " görünecektir. Sipariş onayından sonra oluşacak sipariş numaranızı havale/EFT'nin açıklama bölümüne mutlaka eklemelisiniz.

Önemli!!! Not: Sipariş numaranızı Havale/EFT açıklamasına yazmazsanız, ödemenin kime ait olduğunu tesbit etmemiz zaman alabilir. Bu nedenle hem işlemlerin hızlı ilerlemesi hem de olası bir karışıklığa meydan vermemek için lütfen bu detaya dikkat ediniz. Açıklama kısmına herhangi bir şekilde ürün bilgisi, isim, telefon numarası, fatura numarası, şirket adı, vs... belirtmeyiniz.

Bizim için önemli olan sipariş numaranızdır. Aynı sipariş numarasından başka siparişlere verilemeyeceği için, herhangi bir karışıklık meydana gelmeyecektir.
Ziraat Bankası
Hesap Adı : EŞREF ŞEKERLİ DANIŞMANLIK HAYVANCILIK VE TARIM ÜRÜNLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Şube : Cağaloğlu / İstanbul Şubesi
Hesap No : 889-81618849-5006
IBAN : TR 3800 0100 0889 8161 8849 5006