Sıfır ve İkinci El Ürününüzün veya hizmetinizin www.esrefsekerli.com'da satılmasını ister misiniz?


Yaptığınız tüm başvurular bizzat EŞREF ŞEKERLİ DANIŞMANLIK HAYVANCILIK VE TARIM ÜRÜNLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 'nin şahsı tarafından incelenir, uygunluğu ve verimliliği araştırılır, sonrasında tarafınıza olumlu olumsuz dönüş sağlanır. Dönüşler talebin nitelik ve niceliğine bağlı olarak 48 saati bulabilmektedir.

• Tarım ve hayvancılıkta kullanılabilecek her türlü sıfır veya ikinci-el makina techizat
• Traktör, römork,biçer-döver,buzağı kulübesi,yatakları
• Silaj makinası, streç ve balya makinası, biçme makinası, tırmık
• Sağım makinaları, sıyırıcı sistemler, yem vagonları, kaşıyıcılar, süt soğutma tankları, ezme karıştırma makinası

Başvurunuz incelendikten ve onaylandıktan sonra ürün veya hizmetinizi en iyi şekilde sitemizde satışa sunmak için fotoğraf ve video , ürün açıklaması, adedi, toplam çalışma saati, beygir ve motor gücü gibi özellikleri, ayrıntıları, durumu, yaşı, kondisyonu varsa ve devam eden garanti evrak ve belgeleri gibi her türlü bilgi tarafınızan bize ulaştırılmalıdır. Unutayın ki, ürün veya hizmetinizin ilgilenenler tarafından en iyi şeklide anlaşılması için, oluşabilecek yanlış anlaşılmalardan uzak kalmak ve oluşabilecek zaman ve iş kaybından kurtulmak için bu bilglerin doğru, düzenli anlaşılır olması gerekmektedir.

Gereken yardımı Çağrı Merkezimizi 0212 709 4610 nolu hattan arayarak alabilirsiniz.

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz. Bilgileriniz tarafımıza ulaştıktan en geç 24 saat içerisinde pazarlama birimi sizinle irtibata geçicektir.