Menu
Sepetim

Ahır Ekipman

Ahır Ekipman

Model: esf-a06
Sığırlarda kaşınma temel davranış biçimlerinden birisi olarak değerlendirilir. Sığırlar genelde dillerini, arka ayak tırnaklarını, boynuzlarını ve kuyruklarını kullanarak kaşınma ihtiyacını giderir, bunlar yoksa çevredeki cisimlere sürtünürler. Sürterek ve sürtünerek kaşımaya çalıştıkları bölgeleri ..
640,00TL
Model: esf-a07
Yerli üretim kendi imalatımız olan kullanışlı bir çiftlik ekipmanıdır. Tasarımı ve ölçüleriyle kolay kullanılabilen Eşref Şekerli Gübre Yem ve Kar Küreme Aracı ile çiftliklerde yem küreme, gübre küreme ve kar küreme gibi işlemleri kolayca yapabilirsiniz. Eşref Şekerli Gübre Yem ve Kar Küreme Ara..
720,00TL
Eşref Şekerli H2 Hayvan Yatağı Eşref Şekerli H2 Hayvan Yatağı
Araç Üstü
Model: esf-ahy2
Eşref Şekerli H2 Hayvan Yatağı  Ödeme Seçenekleri Kredi kartı, havale, EFT ödeme seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Ürünün nakliyesi alıcıya aittir. Nakliye konusunda destek almak için aşağıdaki çağrı merkezi numaramız aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.Ürün ve h..
315,00TL
Eşref Şekerli H3 Hayvan Yatağı Eşref Şekerli H3 Hayvan Yatağı
Araç Üstü
Model: esf-ahy3
Eşref Şekerli H3 Hayvan Yatağı Ödeme SeçenekleriKredi kartı, havale, EFT ödeme seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.Ürünün nakliyesi alıcıya aittir. Nakliye konusunda destek almak için aşağıdaki çağrı merkezi numaramız aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.Ürün ve hizmetlerimiz hakkı..
365,00TL
Eşref Şekerli Hareketli Otomatik Kaşıma Fırçası
Araç Üstü
Model: esf-a05
Eşref Şekerli Hareketli Otomatik Kaşıma FırçasıÖdeme SeçenekleriKredi kartı, havale, EFT, kapıda ödeme seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.Ürünün nakliyesi alıcıya aittir. Nakliye konusunda destek almak için aşağıdaki çağrı merkezi numaramız aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.Çağr..
3.600,00TL
Eşref Şekerli Kafa Kilidi (Şak Şak) 4'lü Sessiz Mod Eşref Şekerli Kafa Kilidi (Şak Şak) 4'lü Sessiz Mod
Araç Üstü
Model: esf-a04
Eşref Şekerli Sessiz çalışan 4’lü Şak Şak KilidiÖdeme SeçenekleriKredi kartı, havale, EFT ödeme seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.Ürünün nakliyesi alıcıya aittir. Nakliye konusunda destek almak için aşağıdaki çağrı merkezi numaramız aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ü..
2.125,00TL
Eşref Şekerli Konfor S+ Buzağı Kulübesi
Araç Üstü
Model: esf-a14S
Eşref Şekerli KONFOR - KONFOR+S Buzağı Kulübeleri Teknik Özellikleri   Buzağı KulübemizTürk Patent Enstitüsü TR 2006 05445 Y Nolu Patent Belgelidir. Arka bölümde 1 adet havalandırma mevcuttur. Arka havalandırma 3 delikli ,delik çapı 4.5 cm olan açılıp kapanabilen tasarıma sahip ş..
1.900,00TL
Model: esf-a09
Aşı yaparken olası tekmelerden korunmak için akıllıca icat edilmiş bir ürün.  Ödeme SeçenekleriKredi kartı, havale, EFT, kapıda ödeme seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.Kargo ve KDV dahil adresinize teslim şekilde gönderilir. Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi al..
210,00TL
Model: esf-y02
2 adet galvenizli U Bolt bağlantı elemanı. Yuvarlak profile kolayca monte etmenizi sağlar. Her bir suluk için 2 tane U Bolt kullanmanızı tavsiye ederiz.Tercihe bağlı olarak tek U Bolt da kullanılabilir.Ödeme SeçenekleriKredi kartı, havale, EFT, kapıda ödeme seçeneklerinden dilediğinizi seçebil..
25,00TL
Eşref Şekerli Tasarımı Pratik Yemlik Aparatı Yem Kilidi Eşref Şekerli Tasarımı Pratik Yemlik Aparatı Yem Kilidi
Fırsat
Model: esf-a03
Çiftliğini yenilemek isteyenler ya da yeni çiftlik kuracak olanlar, bu ürün tam size göre! Yanlış uygulamalar ile hayvanlara eziyet etmeyin. Kolay montaj ve kurulum ile hayvanlarınız daha kolay yeme erişecek.  Yaralanmalar, ölümler olmayacak.  Denendi test edildi ve onaylandı. ..
125,00TL
Model: esf-a12L
Eşref Şekerli Tasarımı Yaylı Kapı Kilidi Yerli Çiftliklerin vazgeçilmezi haline gelen, usta işi, hayvanların açamayacağı kadar sağlam yaylı kapı kilidimiz. Ödeme Seçenekleri Kredi kartı, havale, EFT, kapıda ödeme seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Kargo ve KDV dahil adresinize te..
70,00TL
Model: esf-a12S
Eşref Şekerli Tasarımı Yaylı Kapı Kilidi Yerli Çiftliklerin vazgeçilmezi haline gelen, usta işi, hayvanların açamayacağı kadar sağlam yaylı kapı kilidimiz. Ödeme Seçenekleri Kredi kartı, havale, EFT, kapıda ödeme seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Kargo ve KDV dahil adresinize te..
60,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 18 (2 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz.. Gizlilik Politikası.