Menu
Sepetim

Hayvan Besleme

Hayvan Besleme

Model: esf-hb05
Dana Besisinde Kârlılığı Artıran YöntemlerBesiye alınan danalar yetiştiricilerin çok iyi bildiği gibi iki kritik dönemden geçerler: Bu dönemlerden ilki pazardan toplanarak besi işletmesine  ilk alındıkları günler, ikinci dönem ise besinin son dönemleridir.İşletmeye pazardan yada farklı ..
249,00TL
Vergiler Hariç:249,00TL
Model: esf-hb06
Süt İneklerinde Kızgınlık (Boğasama)Süt ineği besleyen yetiştiricilerin bir çoğundaki ortak şikayetlerden en sıklıkla duyulanı doğum yapan ineklerin çok geç kızgınlık göstermeleri yada kızgınlık gösteren ineklerin bu dönemi sakin geçirmesi nedeniyle kızgınlığın tespit edilememesi ve ineklerin ge..
259,00TL
Vergiler Hariç:259,00TL
Model: esf-hb04k
Eşref Şekerli Magnezyum Oksit MgO 25 KG  Ödeme SeçenekleriKredi kartı, havale, EFT, kapıda ödeme seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.Kargo ve KDV dahil adresinize teslim şekilde gönderilir.  Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bize E..
110,00TL
Vergiler Hariç:110,00TL
Model: esf-hb03
Eşref Şekerli Sodyum Bikarbonat Soda 25 KGÖdeme SeçenekleriKredi kartı, havale, EFT, kapıda ödeme seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.Kargo ve KDV dahil adresinize teslim şekilde gönderilir.Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bize Eşref Şekerli sosyal med..
129,00TL
Vergiler Hariç:129,00TL
VitaCowa 25 KG Yalama Kovası Vitamin-Mineral Özel Formül VitaCowa 25 KG Yalama Kovası Vitamin-Mineral Özel Formül
Fırsat
Model: esf-hb11
VitaCowa bir Eşref Şekerli markasıdır.Yalama kovalarının birçoğu karamelize olan ürünlerdir yani sıcak havalarda eriyebilirler. Hayvanlar bu ürünleri kontrolsüz bir şekilde tükebilirler. Yüksek sıcaklıklarda yapılan karamelize ürünlerin içerisinde prospektüsünde yazan vitamin ve minerallerin birçoğu..
220,00TL
Vergiler Hariç:220,00TL
VitaCowa 75 KG  Yalama Kovası Vitamin-Mineral Özel Formül VitaCowa 75 KG  Yalama Kovası Vitamin-Mineral Özel Formül
Stokta yok
Model: esf-hb12
VitaCowa bir Eşref Şekerli markasıdır.Yalama kovalarının birçoğu karamelize olan ürünlerdir yani sıcak havalarda eriyebilirler. Hayvanlar bu ürünleri kontrolsüz bir şekilde tükebilirler. Yüksek sıcaklıklarda yapılan karamelize ürünlerin içerisinde prospektüsünde yazan vitamin ve minerallerin birçoğu..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Model: esf-hb13
Megablock Tekli Yalama Blokları Vitamin Destek  Ödeme SeçenekleriKredi kartı, havale, EFT, kapıda ödeme seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.Kargo ve KDV dahil adresinize teslim şekilde gönderilir.Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bize Eşr..
50,00TL
Vergiler Hariç:50,00TL
Model: esf-hb14
Megablock 2'li Yalama Blokları Vitamin Destek  Ödeme SeçenekleriKredi kartı, havale, EFT, kapıda ödeme seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.Kargo ve KDV dahil adresinize teslim şekilde gönderilir.Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bize Eşre..
80,00TL
Vergiler Hariç:80,00TL
Model: esf-hb15
Megablock 4'lü Yalama Blokları Vitamin Destek  Ödeme SeçenekleriKredi kartı, havale, EFT, kapıda ödeme seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.Kargo ve KDV dahil adresinize teslim şekilde gönderilir.Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bize Eşre..
160,00TL
Vergiler Hariç:160,00TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz.. Gizlilik Politikası.