Menu
Sepetim

Hayvan Besleme

Hayvan Besleme

Model: esf-hb05
Dana Besisinde Kârlılığı Artıran YöntemlerBesiye alınan danalar yetiştiricilerin çok iyi bildiği gibi iki kritik dönemden geçerler: Bu dönemlerden ilki pazardan toplanarak besi işletmesine  ilk alındıkları günler, ikinci dönem ise besinin son dönemleridir.İşletmeye pazardan yada farklı ..
400,00TL
Vergiler Hariç:400,00TL
Model: YD02
Arkadaşlar besi hayvancılığında karşılaştığımız büyük problemlerden bir tanesi hayvanların birbirlerine atlamasıdır Bu problemin çözümü aşağıdaki gibidir Aynı Padok içerisine konulmak istenen hayvanların birbiriyle denk olması gerekirCanlı ağırlık bakımından Denk olmalı Mümkünse aynı ırk hayvanlar a..
600,00TL
Vergiler Hariç:600,00TL
Model: YD01
Arkadaşlar besi hayvancılığında karşılaştığımız büyük problemlerden bir tanesi hayvanların birbirlerine atlamasıdır Bu problemin çözümü aşağıdaki gibidir Aynı Padok içerisine konulmak istenen hayvanların birbiriyle denk olması gerekirCanlı ağırlık bakımından Denk olmalı Mümkünse aynı ırk hayvanlar a..
1.300,00TL
Vergiler Hariç:1.300,00TL
Model: esf-hb07
Eşref Şekerli üretimi canlı maya kullanımı hayvanlarınızın sağlıklı büyümesi ve gelişmesine katkıda bulunur. Yem katkı maddesi olarak ve mide ortamını dengede tutmak amacıyla canlı maya (Saccharomyces cerevisiae) kullanımı yaygınlaşmaktadır. Canlı mayanın hayvanların işkembesindeki asitliğini düzenl..
465,00TL
Vergiler Hariç:430,56TL
Model: ESRF-018
BU BİR İLAÇ DEĞİL PREMİKSTİR BUZAĞILARA İSHAL OLMASINI ÖNLEMEK İÇİN İSHAL OLMADAN ÖNCE KULLANILMALIDIR KORUYUCU ÖNLEMLER İÇİN KULLANILIR TEDAVİ AMACI İLE KULLANILMAZKullanım Amacı-Yüksek C vitamini konsantrasyonu ile buzağılarda solunum sistemi hastalıklarına karşı direnç oluşturur.-İçerisindeki hum..
190,00TL
Vergiler Hariç:190,00TL
Model: ESRF-060
Koyun, keçi, kuzu ve oğlakların ihtiyaçları doğrultusunda özel olarak hazırlanmış, hayvanların severek tüketeceği güvenilir bir yem katkı maddesidir. Yetişkin Koyun ve Keçilerde kullanılabildiği gibi Kuzu ve Oğlakların her yaş aralığında rahatlıkla kullanılabilir. Eşref ŞEKERLİ Keçi-Koyun-Kuzu-..
310,00TL
Vergiler Hariç:310,00TL
Model: esf-hb09
Eşref Şekerli Mayalı Toksin Bağlayıcı 25 KG  Ödeme SeçenekleriKredi kartı, havale, EFT, kapıda ödeme seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.Kargo ve KDV dahil adresinize teslim şekilde gönderilir.Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bize Eşref Şekerli s..
240,00TL
Vergiler Hariç:240,00TL
Eşref Şekerli Propilen Glikol 20 KG Bidon
Teklif Alın
Model: esf-hb01
Propilen glikol doğum sonrası  hayvanlarda kullanılır.Hayvanlar doğum yaptıktan sonra hızlı bir şekilde zayıflama eğilimine girerler.Doğum sonrası zayıflamayı önleyebilmek için bu ürünü kullanmanız gerekmektedir.On gün boyunca, besi hayvanlarına, 250 sabah 250 akşam yemlemesi olmak ..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Model: esf-hb06
Süt İneklerinde Kızgınlık (Boğasama)Süt ineği besleyen yetiştiricilerin bir çoğundaki ortak şikayetlerden en sıklıkla duyulanı doğum yapan ineklerin çok geç kızgınlık göstermeleri yada kızgınlık gösteren ineklerin bu dönemi sakin geçirmesi nedeniyle kızgınlığın tespit edilememesi ve ineklerin ge..
420,00TL
Vergiler Hariç:420,00TL
Model: esf-hb08
Büyükbaş hayvanlara günde 20 gram. Kötü silaj yedirilen hayvanlara günde 40 gram. Özellikle kaba yem ve silajların depo edilmesi sırasında yemlerin içinde üreyen zararlı mantarların ürettiği aflatoksin gibi toksin bileşikleri (mikotoksinler) hayvanlarda rahatsızlanmalara, üreme bozuklukları..
240,00TL
Vergiler Hariç:240,00TL
Eşref Şekerli Magnezyum Oksit MgO 25 KG
Fırsat
Model: esf-hb04k
Eşref Şekerli Magnezyum Oksit MgO 25 KG  Ödeme SeçenekleriKredi kartı, havale, EFT, kapıda ödeme seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.Kargo ve KDV dahil adresinize teslim şekilde gönderilir.  Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bize E..
275,00TL
Vergiler Hariç:275,00TL
Eşref Şekerli Sodyum Bikarbonat Soda 25 KG Eşref Şekerli Sodyum Bikarbonat Soda 25 KG
Fırsat
Model: esf-hb03
Eşref Şekerli Sodyum Bikarbonat Soda 25 KGÖdeme SeçenekleriKredi kartı, havale, EFT, kapıda ödeme seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.Kargo ve KDV dahil adresinize teslim şekilde gönderilir.Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bize Eşref Şekerli sosyal med..
360,00TL
Vergiler Hariç:360,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 14 (2 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz.. Gizlilik Politikası.