Menu
Sepetim

Yem Katkı Maddeleri

Yem Katkı Maddeleri

Model: esf-hb05
Dana Besisinde Kârlılığı Artıran Yöntemler Besiye alınan danalar yetiştiricilerin çok iyi bildiği gibi iki kritik dönemden geçerler: Bu dönemlerden ilki pazardan toplanarak besi işletmesine  ilk alındıkları günler, ikinci dönem ise besinin son dönemleridir. İşletmeye pazardan yada farklı ..
185,00TL
Model: esf-hb07
Eşref Şekerli üretimi canlı maya kullanımı hayvanlarınızın sağlıklı büyümesi ve gelişmesine katkıda bulunur. Yem katkı maddesi olarak ve mide ortamını dengede tutmak amacıyla canlı maya (Saccharomyces cerevisiae) kullanımı yaygınlaşmaktadır. Canlı mayanın hayvanların işkembesindeki asitliğini düzenl..
280,00TL
Model: esf-hb04k
Eşref Şekerli Magnezyum Oksit MgO 25 KG  Ödeme Seçenekleri Kredi kartı, havale, EFT, kapıda ödeme seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Kargo ve KDV dahil adresinize teslim şekilde gönderilir.   Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bize E..
110,00TL
Model: esf-hb09
Eşref Şekerli Mayalı Toksin Bağlayıcı 25 KG   Ödeme Seçenekleri Kredi kartı, havale, EFT, kapıda ödeme seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Kargo ve KDV dahil adresinize teslim şekilde gönderilir.Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bize Eşref Şekerli s..
175,00TL
Model: esf-hb01
Propilen glikol doğum sonrası besi hayvanlarında kullanılır. Hayvanlar doğum yaptıktan sonra hızlı bir şekilde zayıflama eğilimine girerler. Doğum sonrası zayıflamayı önleyebilmek için bu ürünü kullanmanız gerekmektedir. On gün boyunca, besi hayvanlarına, 250 sabah 250 akşam yemlemesi olmak..
920,00TL
Model: esf-hb06
Süt İneklerinde Kızgınlık (Boğasama) Süt ineği besleyen yetiştiricilerin bir çoğundaki ortak şikayetlerden en sıklıkla duyulanı doğum yapan ineklerin çok geç kızgınlık göstermeleri yada kızgınlık gösteren ineklerin bu dönemi sakin geçirmesi nedeniyle kızgınlığın tespit edilememesi ve ineklerin ge..
195,00TL
Model: esf-hb08
Büyükbaş hayvanlara günde 20 gram. Kötü silaj yedirilen hayvanlara günde 40 gram.  Özellikle kaba yem ve silajların depo edilmesi sırasında yemlerin içinde üreyen zararlı mantarların ürettiği aflatoksin gibi toksin bileşikleri (mikotoksinler) hayvanlarda rahatsızlanmalara, üreme bozuklukları..
110,00TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz.. Gizlilik Politikası.