Menu
Sepetim

Ahır Ekipman

Ahır Ekipman

Model: DRM-K-002
Portatif kullanıma sahip bu nem ve sıcaklık ölçüm cihazı ile güvenli depolama (istifleme) ile hasat edilmiş ürünlerin zarar görmesinin önlenmesini sağlar. Kuru ot ve saman gibi kaba yemlerin içindeki nem oranının belirlenmesini sağlar.Kaba yem ölçüm cihazı hasat edilmiş ürünlerin içerisindeki elektr..
9.300,00TL
Vergiler Hariç:7.881,36TL
Model: esf-a06
Sığırlarda kaşınma temel davranış biçimlerinden birisi olarak değerlendirilir. Sığırlar genelde dillerini, arka ayak tırnaklarını, boynuzlarını ve kuyruklarını kullanarak kaşınma ihtiyacını giderir, bunlar yoksa çevredeki cisimlere sürtünürler. Sürterek ve sürtünerek kaşımaya çalıştıkları bölgeleri ..
900,00TL
Vergiler Hariç:762,71TL
Model: esf-a07
Yerli üretim kendi imalatımız olan kullanışlı bir çiftlik ekipmanıdır. Tasarımı ve ölçüleriyle kolay kullanılabilen Eşref Şekerli Gübre Yem ve Kar Küreme Aracı ile çiftliklerde yem küreme, gübre küreme ve kar küreme gibi işlemleri kolayca yapabilirsiniz.Eşref Şekerli Gübre Yem ve Kar Küreme Ara..
1.500,00TL
Vergiler Hariç:1.271,19TL
Eşref Şekerli H2 Hayvan Yatağı Eşref Şekerli H2 Hayvan Yatağı
Araç Üstü Teklif Alın
Model: esf-ahy2
Eşref Şekerli H2 Hayvan Yatağı  Ödeme SeçenekleriKredi kartı, havale, EFT ödeme seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.Ürünün nakliyesi alıcıya aittir. Nakliye konusunda destek almak için aşağıdaki çağrı merkezi numaramız aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.Ürün ve h..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Eşref Şekerli H3 Hayvan Yatağı Eşref Şekerli H3 Hayvan Yatağı
Araç Üstü Teklif Alın
Model: esf-ahy3
Eşref Şekerli H3 Hayvan Yatağı Ödeme SeçenekleriKredi kartı, havale, EFT ödeme seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.Ürünün nakliyesi alıcıya aittir. Nakliye konusunda destek almak için aşağıdaki çağrı merkezi numaramız aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.Ürün ve hizmetlerimiz hakkı..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Eşref Şekerli Hareketli Otomatik Kaşıma Fırçası
Araç Üstü 2-3 gün içinde
Model: esf-a05
Eşref Şekerli Hareketli Otomatik Kaşıma FırçasıÖdeme SeçenekleriKredi kartı, havale, EFT, kapıda ödeme seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.Ürünün nakliyesi alıcıya aittir. Nakliye konusunda destek almak için aşağıdaki çağrı merkezi numaramız aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.Çağr..
5.700,00TL
Vergiler Hariç:4.830,51TL
Eşref Şekerli Kafa Kilidi (Şak Şak) 4'lü Sessiz Mod Eşref Şekerli Kafa Kilidi (Şak Şak) 4'lü Sessiz Mod
Araç Üstü Teklif Alın
Model: esf-a04
Eşref Şekerli Sessiz çalışan 4’lü Şak Şak KilidiÖdeme SeçenekleriKredi kartı, havale, EFT ödeme seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.Ürünün nakliyesi alıcıya aittir. Nakliye konusunda destek almak için aşağıdaki çağrı merkezi numaramız aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.Ü..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Model: esf-a09
Ödeme SeçenekleriKredi kartı, havale, EFT, kapıda ödeme seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.Kargo ve KDV dahil adresinize teslim şekilde gönderilir. Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bize Eşref Şekerli sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabileceğiniz gi..
400,00TL
Vergiler Hariç:338,98TL
Eşref Şekerli Standart Buzağı Kulübesi Eşref Şekerli Standart Buzağı Kulübesi
Araç Üstü Teklif Alın
Model: esf-a15
Eşref Şekerli  STANDART Buzağı Kulübesi  Teknik Özellikleri  Buzağı Kulübemiz Türk Patent Enstitüsü TR 2006 05445 Y Nolu Patent Belgelidir.Arka bölümde 1 adet havalandırma mevcuttur.Arka havalandırma 3 delikli ,delik çapı 4.5 cm olan açılıp kapanabilen tasarıma sahip şekilde..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Eşref Şekerli Tasarımı Otomatik Suluk Eşref Şekerli Tasarımı Otomatik Suluk
Fırsat
Model: esf-a01
Montaj aparatı hariçtir. Ayrıca montaj aparatı da satın alabilirsiniz.5 Lt kapasiteli,Dokunmatik valfli,Tahliye borulu,Daldırma galvenizli,Paslanmaz çelik suluk.  Artan döviz fiyatları dolayısıyla yurtdışından ithal etmek zorunda kaldığımız suluğa alternatif olarak kend..
680,00TL
Vergiler Hariç:629,63TL
Eşref Şekerli Tasarımı Pratik Yemlik Aparatı Yem Kilidi Eşref Şekerli Tasarımı Pratik Yemlik Aparatı Yem Kilidi
Fırsat
Model: esf-a03
Çiftliğini yenilemek isteyenler ya da yeni çiftlik kuracak olanlar, bu ürün tam size göre!Yanlış uygulamalar ile hayvanlara eziyet etmeyin.Kolay montaj ve kurulum ile hayvanlarınız daha kolay yeme erişecek. Yaralanmalar, ölümler olmayacak. Denendi test edildi ve onaylandı. ..
250,00TL
Vergiler Hariç:211,86TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 26 (3 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz.. Gizlilik Politikası.