Menu
Sepetim

Sinekle Mücadele

Sarı Sinekle Mücadele Bandı 30cmX100 Metre Sarı Sinekle Mücadele Bandı 30cmX100 Metre
Fırsat
Model: esf-asy1
Ahırlarınızdaki sinek ve uçan parazitlerden kurtulmanın en doğal yollarında bir olan sineklik bandı hayvanlarınızı paraziter hastalıklardan korur verimliliğe katkıda bulunur. Ahırınızda hijyeni sağlar.  Uçan haşerelere karşı uçuşa yasak bölgeler sağlar. Özellikleri 30 CM EN 100 M BOY UZU..
240,00TL
Model: esf-asy2
Ahırlarınızdaki sinek ve uçan parazitlerden kurtulmanın en doğal yollarında bir olan sineklik bandı hayvanlarınızı paraziter hastalıklardan korur verimliliğe katkıda bulunur. Ahırınızda hijyeni sağlar.  Uçan haşerelere karşı uçuşa yasak bölgeler sağlar. Özellikleri 30 CM EN 50M BOY UZUN ..
160,00TL
Model: esf-asy3
Ahırlarınızdaki sinek ve uçan parazitlerden kurtulmanın en doğal yollarında bir olan sineklik bandı hayvanlarınızı paraziter hastalıklardan korur verimliliğe katkıda bulunur. Ahırınızda hijyeni sağlar.  Uçan haşerelere karşı uçuşa yasak bölgeler sağlar. Özellikleri 15 CM EN 100 M BOY UZU..
160,00TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz.. Gizlilik Politikası.