Menu
Sepetim

Reygras

Eşref Şekerli Reygras Otu Tohumu 5 KG Eşref Şekerli Reygras Otu Tohumu 5 KG
Fırsat
Model: esf-tr5
Reygras (Ryegrass) - Lolium Multiflorum - Reygras olarak da bilinen Lolium Multiflorum, geniş yapraklı , çok lezzetli ve kolay sindirilebilen tek yıllık buğdaygil yem bitkisidir. - Özellikle süt verimini arttırdığından dolayı çiftçiler tarafından süt otu olarak adlandırılsa da yaygın bili..
100,00TL
Model: esf-tr10
Reygras (Ryegrass) - Lolium Multiflorum - Reygras olarak da bilinen Lolium Multiflorum, geniş yapraklı , çok lezzetli ve kolay sindirilebilen tek yıllık buğdaygiller yem bitkisidir. - Özellikle süt verimini arttırdığından dolayı çiftçiler tarafından süt otu olarak adlandırılsa da yaygın b..
186,00TL
Model: esf-tr25
25 KG lık ambalaj ile 5 Dönüm (5000m2) ekebilirsiniz.Reygras (Ryegrass) - Lolium Multiflorum - Reygras olarak da bilinen Lolium Multiflorum, geniş yapraklı , çok lezzetli ve kolay sindirilebilen tek yıllık buğdaygil yem bitkisidir. - Özellikle süt verimini arttırdığından dolayı çiftçiler ..
415,00TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz.. Gizlilik Politikası.