Menu
Sepetim

Reygras

Eşref Şekerli Reygras Otu Tohumu 5 KG Eşref Şekerli Reygras Otu Tohumu 5 KG
Fırsat
Model: esf-tr5
Reygras (Ryegrass) - Lolium Multiflorum- Reygras olarak da bilinen Lolium Multiflorum, geniş yapraklı , çok lezzetli ve kolay sindirilebilen tek yıllık buğdaygil yem bitkisidir.- Özellikle süt verimini arttırdığından dolayı çiftçiler tarafından süt otu olarak adlandırılsa da yaygın bili..
120,00TL
Vergiler Hariç:118,81TL
Eşref Şekerli Reygras Otu Tohumu 10 KG Eşref Şekerli Reygras Otu Tohumu 10 KG
Fırsat
Model: esf-tr10
Reygras (Ryegrass) - Lolium Multiflorum- Reygras olarak da bilinen Lolium Multiflorum, geniş yapraklı , çok lezzetli ve kolay sindirilebilen tek yıllık buğdaygiller yem bitkisidir.- Özellikle süt verimini arttırdığından dolayı çiftçiler tarafından süt otu olarak adlandırılsa da yaygın b..
220,00TL
Vergiler Hariç:217,82TL
Eşref Şekerli Reygras Otu Tohumu 25 KG Eşref Şekerli Reygras Otu Tohumu 25 KG
Fırsat 2-3 gün içinde
Model: esf-tr25
25 KG lık ambalaj ile 5 Dönüm (5000m2) ekebilirsiniz.Reygras (Ryegrass) - Lolium Multiflorum- Reygras olarak da bilinen Lolium Multiflorum, geniş yapraklı , çok lezzetli ve kolay sindirilebilen tek yıllık buğdaygil yem bitkisidir.- Özellikle süt verimini arttırdığından dolayı çiftçiler ..
450,00TL
Vergiler Hariç:445,54TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz.. Gizlilik Politikası.