Menu
Sepetim

Gübreler

Gübreler

Eşref Şekerli  POTAS FORT Akıllı Sıvı Gübre Eşref Şekerli  POTAS FORT Akıllı Sıvı Gübre
Yeni Fırsat
Model: POTAS FORT
POTAS FORT, meyvelerin aroması, tatlandırılması, raf ömrünün uzatılması ve kuru madde artışı gibi verim ve kalite kriterleri esas alınarak üretilen bir üründür. Bitkilerin Potasyum ve Magnezyum ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla da kullanılmaktadır. POTAS FORT bileşimindeki Potasyum ve Magnezyum b..
30,00TL
Eşref Şekerli CALCIFORT Akıllı Sıvı Gübre Eşref Şekerli CALCIFORT Akıllı Sıvı Gübre
Yeni
Model: CALCIFORT
CALCIFORT özel bileşimi ile bitkilerde Azot, Kalsiyum ve Magnezyum ihtiyacını karşılar (Magnezyum (%2,7 MgO) etikette beyan edilememektedir yönetmelik gereği). Lahanagillerde, turpgillerde, sert kabuklu-sert çekirdekli meyve ağaçlarında ve patateste mükemmel sonuçlar vermektedir. Kurak geçen yaz ayl..
40,00TL
Eşref Şekerli COPPAFORT Sıvı Gübre Eşref Şekerli COPPAFORT Sıvı Gübre
Yeni
Model: COPPAFORT
Bakır bitkilerde vitamin, karbonhidrat, protein sentezleri, fotosentes ve solumun gibi birçok metabolik sistemde görev alan en önemli 8 elementten biridir. Bakır noksanlığında bitkilerin genç yapraklarında sararma, gelişme gerilikleri, geç olgunlaşma, şekil ve renk bozuklukları görülebilir. Bakı..
45,00TL
Eşref Şekerli HUMIFORT Akıllı Sıvı Gübre Eşref Şekerli HUMIFORT Akıllı Sıvı Gübre
Yeni
Model: HUMIFORT
Eşref şekerli üretimi akıllı sıvı gübre Humifort %100 organik Leonardid kökenli Humik ve Fulvik asit içeren mucize denecek şekilde toprağınız iyileştirir ve verimli yapar. Bitkilerin köklendirilmesinde, tuzlu toprakların ıslahında, toprağın mikroorganizma faaliyetinin arttırılmasında ve daha nice fa..
40,00TL
Eşref Şekerli NITROZINCFORT Akıllı Sıvı Gübre Eşref Şekerli NITROZINCFORT Akıllı Sıvı Gübre
Yeni
Model: NITROZINCFORT
Özellikle bitkilerin vegetatif gelişim dönemlerinde bitkinin azot ihtiyacını karşılamak için kullanılır. Bitkinin hem enine hem de boyuna gelişimini sağlar. NITROZINC FORT bitkinin farklı dönemlerdeki azot ihtiyacına cevap verecek şekilde, farklı formlarda azot içeren bir formülasyon ile üretilmekte..
40,00TL
Eşref Şekerli PHOSZINC FORT Akıllı Sıvı Gübre Eşref Şekerli PHOSZINC FORT Akıllı Sıvı Gübre
Yeni
Model: PHOZSINC FORT
Türkiye’de yapılan tarımsal üretimde en büyük sorunlardan birisi çiçek dökümü, meyve dökümü, oluşan kısır çiçekler kısacası döllenmedir. Bu sorunun çözümü ise doğru zamanda, doğru oranlarda, doğru besin elementlerinin verilmesidir. PHOSZINC  FORT bitkilerdeki döllenme sorunlarının tamamını kusu..
40,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz.. Gizlilik Politikası.