Menu
Sepetim

Hayvancılık Ürünleri

Model: esf-hb05
Dana Besisinde Kârlılığı Artıran YöntemlerBesiye alınan danalar yetiştiricilerin çok iyi bildiği gibi iki kritik dönemden geçerler: Bu dönemlerden ilki pazardan toplanarak besi işletmesine  ilk alındıkları günler, ikinci dönem ise besinin son dönemleridir.İşletmeye pazardan yada farklı ..
400,00TL
Vergiler Hariç:400,00TL
Model: DRM-K-002
Portatif kullanıma sahip bu nem ve sıcaklık ölçüm cihazı ile güvenli depolama (istifleme) ile hasat edilmiş ürünlerin zarar görmesinin önlenmesini sağlar. Kuru ot ve saman gibi kaba yemlerin içindeki nem oranının belirlenmesini sağlar.Kaba yem ölçüm cihazı hasat edilmiş ürünlerin içerisindeki elektr..
9.300,00TL
Vergiler Hariç:7.881,36TL
Model: YD02
Arkadaşlar besi hayvancılığında karşılaştığımız büyük problemlerden bir tanesi hayvanların birbirlerine atlamasıdır Bu problemin çözümü aşağıdaki gibidir Aynı Padok içerisine konulmak istenen hayvanların birbiriyle denk olması gerekirCanlı ağırlık bakımından Denk olmalı Mümkünse aynı ırk hayvanlar a..
600,00TL
Vergiler Hariç:600,00TL
Model: YD01
Arkadaşlar besi hayvancılığında karşılaştığımız büyük problemlerden bir tanesi hayvanların birbirlerine atlamasıdır Bu problemin çözümü aşağıdaki gibidir Aynı Padok içerisine konulmak istenen hayvanların birbiriyle denk olması gerekirCanlı ağırlık bakımından Denk olmalı Mümkünse aynı ırk hayvanlar a..
1.300,00TL
Vergiler Hariç:1.300,00TL
Model: esf-hb07
Eşref Şekerli üretimi canlı maya kullanımı hayvanlarınızın sağlıklı büyümesi ve gelişmesine katkıda bulunur. Yem katkı maddesi olarak ve mide ortamını dengede tutmak amacıyla canlı maya (Saccharomyces cerevisiae) kullanımı yaygınlaşmaktadır. Canlı mayanın hayvanların işkembesindeki asitliğini düzenl..
465,00TL
Vergiler Hariç:430,56TL
Model: esf-a06
Sığırlarda kaşınma temel davranış biçimlerinden birisi olarak değerlendirilir. Sığırlar genelde dillerini, arka ayak tırnaklarını, boynuzlarını ve kuyruklarını kullanarak kaşınma ihtiyacını giderir, bunlar yoksa çevredeki cisimlere sürtünürler. Sürterek ve sürtünerek kaşımaya çalıştıkları bölgeleri ..
900,00TL
Vergiler Hariç:762,71TL
Model: esf-a07
Yerli üretim kendi imalatımız olan kullanışlı bir çiftlik ekipmanıdır. Tasarımı ve ölçüleriyle kolay kullanılabilen Eşref Şekerli Gübre Yem ve Kar Küreme Aracı ile çiftliklerde yem küreme, gübre küreme ve kar küreme gibi işlemleri kolayca yapabilirsiniz.Eşref Şekerli Gübre Yem ve Kar Küreme Ara..
1.500,00TL
Vergiler Hariç:1.271,19TL
Eşref Şekerli H2 Hayvan Yatağı Eşref Şekerli H2 Hayvan Yatağı
Araç Üstü Teklif Alın
Model: esf-ahy2
Eşref Şekerli H2 Hayvan Yatağı  Ödeme SeçenekleriKredi kartı, havale, EFT ödeme seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.Ürünün nakliyesi alıcıya aittir. Nakliye konusunda destek almak için aşağıdaki çağrı merkezi numaramız aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.Ürün ve h..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Eşref Şekerli H3 Hayvan Yatağı Eşref Şekerli H3 Hayvan Yatağı
Araç Üstü Teklif Alın
Model: esf-ahy3
Eşref Şekerli H3 Hayvan Yatağı Ödeme SeçenekleriKredi kartı, havale, EFT ödeme seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.Ürünün nakliyesi alıcıya aittir. Nakliye konusunda destek almak için aşağıdaki çağrı merkezi numaramız aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.Ürün ve hizmetlerimiz hakkı..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Eşref Şekerli Hareketli Otomatik Kaşıma Fırçası
Araç Üstü 2-3 gün içinde
Model: esf-a05
Eşref Şekerli Hareketli Otomatik Kaşıma FırçasıÖdeme SeçenekleriKredi kartı, havale, EFT, kapıda ödeme seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.Ürünün nakliyesi alıcıya aittir. Nakliye konusunda destek almak için aşağıdaki çağrı merkezi numaramız aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.Çağr..
5.700,00TL
Vergiler Hariç:4.830,51TL
Model: ESRF-018
BU BİR İLAÇ DEĞİL PREMİKSTİR BUZAĞILARA İSHAL OLMASINI ÖNLEMEK İÇİN İSHAL OLMADAN ÖNCE KULLANILMALIDIR KORUYUCU ÖNLEMLER İÇİN KULLANILIR TEDAVİ AMACI İLE KULLANILMAZKullanım Amacı-Yüksek C vitamini konsantrasyonu ile buzağılarda solunum sistemi hastalıklarına karşı direnç oluşturur.-İçerisindeki hum..
190,00TL
Vergiler Hariç:190,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 43 (4 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz.. Gizlilik Politikası.