Menu
Sepetim

Hayvancılık Ürünleri

Model: esf-hb05
Dana Besisinde Kârlılığı Artıran YöntemlerBesiye alınan danalar yetiştiricilerin çok iyi bildiği gibi iki kritik dönemden geçerler: Bu dönemlerden ilki pazardan toplanarak besi işletmesine  ilk alındıkları günler, ikinci dönem ise besinin son dönemleridir.İşletmeye pazardan yada farklı ..
225,00TL
Vergiler Hariç:225,00TL
Model: esf-hb07
Eşref Şekerli üretimi canlı maya kullanımı hayvanlarınızın sağlıklı büyümesi ve gelişmesine katkıda bulunur. Yem katkı maddesi olarak ve mide ortamını dengede tutmak amacıyla canlı maya (Saccharomyces cerevisiae) kullanımı yaygınlaşmaktadır. Canlı mayanın hayvanların işkembesindeki asitliğini düzenl..
280,00TL
Vergiler Hariç:259,26TL
Model: esf-a06
Sığırlarda kaşınma temel davranış biçimlerinden birisi olarak değerlendirilir. Sığırlar genelde dillerini, arka ayak tırnaklarını, boynuzlarını ve kuyruklarını kullanarak kaşınma ihtiyacını giderir, bunlar yoksa çevredeki cisimlere sürtünürler. Sürterek ve sürtünerek kaşımaya çalıştıkları bölgeleri ..
1.250,00TL
Vergiler Hariç:1.059,32TL
Model: esf-a07
Yerli üretim kendi imalatımız olan kullanışlı bir çiftlik ekipmanıdır. Tasarımı ve ölçüleriyle kolay kullanılabilen Eşref Şekerli Gübre Yem ve Kar Küreme Aracı ile çiftliklerde yem küreme, gübre küreme ve kar küreme gibi işlemleri kolayca yapabilirsiniz.Eşref Şekerli Gübre Yem ve Kar Küreme Ara..
900,00TL
Vergiler Hariç:762,71TL
Eşref Şekerli H2 Hayvan Yatağı Eşref Şekerli H2 Hayvan Yatağı
Araç Üstü Teklif Alın
Model: esf-ahy2
Eşref Şekerli H2 Hayvan Yatağı  Ödeme SeçenekleriKredi kartı, havale, EFT ödeme seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.Ürünün nakliyesi alıcıya aittir. Nakliye konusunda destek almak için aşağıdaki çağrı merkezi numaramız aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.Ürün ve h..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Eşref Şekerli H3 Hayvan Yatağı Eşref Şekerli H3 Hayvan Yatağı
Araç Üstü Teklif Alın
Model: esf-ahy3
Eşref Şekerli H3 Hayvan Yatağı Ödeme SeçenekleriKredi kartı, havale, EFT ödeme seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.Ürünün nakliyesi alıcıya aittir. Nakliye konusunda destek almak için aşağıdaki çağrı merkezi numaramız aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.Ürün ve hizmetlerimiz hakkı..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Eşref Şekerli Hareketli Otomatik Kaşıma Fırçası
Araç Üstü
Model: esf-a05
Eşref Şekerli Hareketli Otomatik Kaşıma FırçasıÖdeme SeçenekleriKredi kartı, havale, EFT, kapıda ödeme seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.Ürünün nakliyesi alıcıya aittir. Nakliye konusunda destek almak için aşağıdaki çağrı merkezi numaramız aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.Çağr..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Eşref Şekerli Izgaralı Sistem Çiftlik İçin Izgara Yerli Üretim
Araç Üstü Teklif Alın
Model: Izgara
Ölçüler : 300x100x16 cm   Izgara arası mesafe 3 cm   Bir tanesinin ağırlığı 850 kg.   Ürün fiyatına KDV(%18) dahildir.   32 adete kadar yükleme yapılabilmektedir.  Ödeme SeçenekleriKredi kartı, havale, EFT ödeme seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.Ürünün..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Eşref Şekerli Kafa Kilidi (Şak Şak) 4'lü Sessiz Mod Eşref Şekerli Kafa Kilidi (Şak Şak) 4'lü Sessiz Mod
Araç Üstü Teklif Alın
Model: esf-a04
Eşref Şekerli Sessiz çalışan 4’lü Şak Şak KilidiÖdeme SeçenekleriKredi kartı, havale, EFT ödeme seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.Ürünün nakliyesi alıcıya aittir. Nakliye konusunda destek almak için aşağıdaki çağrı merkezi numaramız aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.Ü..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Model: esf-hb09
Eşref Şekerli Mayalı Toksin Bağlayıcı 25 KG  Ödeme SeçenekleriKredi kartı, havale, EFT, kapıda ödeme seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.Kargo ve KDV dahil adresinize teslim şekilde gönderilir.Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bize Eşref Şekerli s..
175,00TL
Vergiler Hariç:175,00TL
Eşref Şekerli Patates Silajı 1 Ton - Yükleme Yeri İzmir
Araç Üstü Teklif Alın
Model: esf-tps
Nişasta 48 (Mısır silajının iki katı) Besi hayvanında 4 kg, Süt hayvanında 8 kg rasyona girebilirsiniz  Kesif yemden tasarrufunuz olur.  Yüzde 35 kuru madde.  Bozuk malzemeden değil bizzat orijinal malzemeden üretilmiştir. Bu malzeme patates cipsi ve patates kızartması yapılmak ü..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Model: esf-a09
Ödeme SeçenekleriKredi kartı, havale, EFT, kapıda ödeme seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.Kargo ve KDV dahil adresinize teslim şekilde gönderilir. Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bize Eşref Şekerli sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabileceğiniz gi..
210,00TL
Vergiler Hariç:177,97TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 41 (4 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz.. Gizlilik Politikası.