Menu
Sepetim

Hayvancılık Ürünleri

Model: esf-hb05
Dana Besisinde Kârlılığı Artıran Yöntemler Besiye alınan danalar yetiştiricilerin çok iyi bildiği gibi iki kritik dönemden geçerler: Bu dönemlerden ilki pazardan toplanarak besi işletmesine  ilk alındıkları günler, ikinci dönem ise besinin son dönemleridir. İşletmeye pazardan yada farklı ..
185,00TL
Model: esf-hb07
Eşref Şekerli üretimi canlı maya kullanımı hayvanlarınızın sağlıklı büyümesi ve gelişmesine katkıda bulunur. Yem katkı maddesi olarak ve mide ortamını dengede tutmak amacıyla canlı maya (Saccharomyces cerevisiae) kullanımı yaygınlaşmaktadır. Canlı mayanın hayvanların işkembesindeki asitliğini düzenl..
280,00TL
Model: esf-a06
Sığırlarda kaşınma temel davranış biçimlerinden birisi olarak değerlendirilir. Sığırlar genelde dillerini, arka ayak tırnaklarını, boynuzlarını ve kuyruklarını kullanarak kaşınma ihtiyacını giderir, bunlar yoksa çevredeki cisimlere sürtünürler. Sürterek ve sürtünerek kaşımaya çalıştıkları bölgeleri ..
640,00TL
Model: esf-a07
Yerli üretim kendi imalatımız olan kullanışlı bir çiftlik ekipmanıdır. Tasarımı ve ölçüleriyle kolay kullanılabilen Eşref Şekerli Gübre Yem ve Kar Küreme Aracı ile çiftliklerde yem küreme, gübre küreme ve kar küreme gibi işlemleri kolayca yapabilirsiniz. Eşref Şekerli Gübre Yem ve Kar Küreme Ara..
720,00TL
Eşref Şekerli H2 Hayvan Yatağı Eşref Şekerli H2 Hayvan Yatağı
Araç Üstü
Model: esf-ahy2
Eşref Şekerli H2 Hayvan Yatağı  Ödeme Seçenekleri Kredi kartı, havale, EFT ödeme seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Ürünün nakliyesi alıcıya aittir. Nakliye konusunda destek almak için aşağıdaki çağrı merkezi numaramız aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.Ürün ve h..
315,00TL
Eşref Şekerli H3 Hayvan Yatağı Eşref Şekerli H3 Hayvan Yatağı
Araç Üstü
Model: esf-ahy3
Eşref Şekerli H3 Hayvan Yatağı Ödeme SeçenekleriKredi kartı, havale, EFT ödeme seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.Ürünün nakliyesi alıcıya aittir. Nakliye konusunda destek almak için aşağıdaki çağrı merkezi numaramız aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.Ürün ve hizmetlerimiz hakkı..
365,00TL
Eşref Şekerli Hareketli Otomatik Kaşıma Fırçası
Araç Üstü
Model: esf-a05
Eşref Şekerli Hareketli Otomatik Kaşıma FırçasıÖdeme SeçenekleriKredi kartı, havale, EFT, kapıda ödeme seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.Ürünün nakliyesi alıcıya aittir. Nakliye konusunda destek almak için aşağıdaki çağrı merkezi numaramız aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.Çağr..
3.600,00TL
Eşref Şekerli Izgaralı Sistem Çiftlik İçin Izgara Yerli Üretim
Araç Üstü
Model: Izgara
Ölçüler : 300x100x16 cm   Izgara arası mesafe 3 cm   Bir tanesinin ağırlığı 850 kg.   Ürün fiyatına KDV(%18) dahildir.   32 adete kadar yükleme yapılabilmektedir.  Ödeme SeçenekleriKredi kartı, havale, EFT ödeme seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.Ürünün..
420,00TL
Eşref Şekerli Izgaralı Sistem Çiftlik Kurulumu ve İnşaatı
Teklif Alın
Model: Izgaralı Çiftlik İnşaatı
EŞREF ŞEKERLİ DANIŞMANLIĞIYLA IZGARALI SİSTEM ÇİFLİK KURULUM ve İNŞAATIYatırımlarınızı en doğru şekilde hayata geçirmek için görüşelim. Bize danışmadan hayvancılık yatırımı yapmayın.Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bize Eşref Şekerli sosyal medya hesaplarımız..
0,00TL
Eşref Şekerli Kafa Kilidi (Şak Şak) 4'lü Sessiz Mod Eşref Şekerli Kafa Kilidi (Şak Şak) 4'lü Sessiz Mod
Araç Üstü
Model: esf-a04
Eşref Şekerli Sessiz çalışan 4’lü Şak Şak KilidiÖdeme SeçenekleriKredi kartı, havale, EFT ödeme seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.Ürünün nakliyesi alıcıya aittir. Nakliye konusunda destek almak için aşağıdaki çağrı merkezi numaramız aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ü..
2.125,00TL
Eşref Şekerli Konfor S+ Buzağı Kulübesi
Araç Üstü
Model: esf-a14S
Eşref Şekerli KONFOR - KONFOR+S Buzağı Kulübeleri Teknik Özellikleri   Buzağı KulübemizTürk Patent Enstitüsü TR 2006 05445 Y Nolu Patent Belgelidir. Arka bölümde 1 adet havalandırma mevcuttur. Arka havalandırma 3 delikli ,delik çapı 4.5 cm olan açılıp kapanabilen tasarıma sahip ş..
1.900,00TL
Model: esf-hb04k
Eşref Şekerli Magnezyum Oksit MgO 25 KG  Ödeme Seçenekleri Kredi kartı, havale, EFT, kapıda ödeme seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Kargo ve KDV dahil adresinize teslim şekilde gönderilir.   Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bize E..
110,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 33 (3 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz.. Gizlilik Politikası.