Menu
Sepetim

Tohumlar

Tohumlar

 Eşref Şekerli Mücevher Mısır 100 Gr
Fırsat
Model: esf-tmm
GDO YOK - ORJİNAL ÜRÜNPaket 100 gramdır. (En az 500 adet tane)Hediyelik eşya olarak kullanılabilirDekoratif amaçlı kullanılabilirSalata içerisine haşlanmış olarak konulabilir.Tohum üretimi yapabilir, yıllar yılı ekebilir ve bozulmaz, renkleri değişebilir.Her ekimde aynı yüksek verim almaya devam ede..
30,00TL
Eşref Şekerli  Yaz Otu (Teffgras) Tohumu 1 KG Eşref Şekerli  Yaz Otu (Teffgras) Tohumu 1 KG
Fırsat
Model: esf-tt1
Tüm sezon hayvanlara ot imkanı sağlamak için Reygrasın yaz versiyonu olan Yaz Otumuzu sizlere sunuyoruz.  DÖNÜME SADECE 1 KG ATARAK HAYVANLARINIZ OTA DOYACAK! Teffgras ve Yaz Otu Tohumu Arasındaki Fark Ne? Biz tohumumuzu belirgin bir özelliğinden dolayı piyasada çokça bilinen Teffgr..
60,00TL
Model: esf-tma
Hem silajlık hem de dane ürün için geliştirilmiş çift koçanlı bir çeşittir. Bitki boyu 220-240 cm olup %50 çiçeklenmeye 64-66 günde erişir. Yaprakları yeşil ve dik gelişen bir çeşittir. Hasada 110-115 günde gelir. Koçan uzunluğu 24-26 cm koçan çapı 7-8 cm'dir. Koçandaki dane sırası enine 14-16, boyu..
450,00TL
Model: esf-tmay
Ödeme Seçenekleri Kredi kartı, havale, EFT, kapıda ödeme seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Kargo ve KDV dahil adresinize teslim şekilde gönderilir. Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bize Eşref Şekerli sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabileceği..
495,00TL
Eşref Şekerli Reygras Otu Tohumu 5 KG Eşref Şekerli Reygras Otu Tohumu 5 KG
Fırsat
Model: esf-tr5
Reygras (Ryegrass) - Lolium Multiflorum - Reygras olarak da bilinen Lolium Multiflorum, geniş yapraklı , çok lezzetli ve kolay sindirilebilen tek yıllık buğdaygil yem bitkisidir. - Özellikle süt verimini arttırdığından dolayı çiftçiler tarafından süt otu olarak adlandırılsa da yaygın bili..
100,00TL
Model: esf-tyb8005
Eşref Şekerli Karasal Bölge Yonca Tohumu 5 KGOrta Dormansili Yonca Tohumu (5-6)Yonca Ekim TalimatıBölgelere göre yonca tohumu seçimi yaparken sahil bölgelerinde yüksek dormansili (7-9), Karasal iklimin hakim olduğu bölgelerde orta dormansili (5-7),Doğu bölgelerimiz gibi daha soğuk bölgelerde ise düş..
175,00TL
Ot Tipi Şeker Sorgumu 5 KG Ot Tipi Şeker Sorgumu 5 KG
Fırsat
Model: esf-tso5
Eşref Şekerli Ot Tipi Şeker Sorgumu 5 KGEkim TalimatıOt Tipi şeker sorgumu içerisinde şeker  bulunan protein değeri 12 - 14 olan sezon içerisinde sulama ve bakım koşullarına göre 3 ila 5 biçim alabileceğiniz yazlık ot cinsidir.Mayıs ve Haziran aylarında ekim yapılabilir. Toprak sıcaklığının 19 ..
125,00TL
Model: esf-tr10
Reygras (Ryegrass) - Lolium Multiflorum - Reygras olarak da bilinen Lolium Multiflorum, geniş yapraklı , çok lezzetli ve kolay sindirilebilen tek yıllık buğdaygiller yem bitkisidir. - Özellikle süt verimini arttırdığından dolayı çiftçiler tarafından süt otu olarak adlandırılsa da yaygın b..
186,00TL
Eşref Şekerli Yaz Otu (Teffgras) Tohumu 5 KG Eşref Şekerli Yaz Otu (Teffgras) Tohumu 5 KG
Fırsat
Model: esf-tt5
Tüm sezon hayvanlara ot imkanı sağlamak için Reygrasın yaz versiyonu olan Yaz Otumuzu sizlere sunuyoruz. DÖNÜME SADECE 1 KG ATARAKHAYVANLARINIZ OTA DOYACAK!Teffgras ve Yaz Otu Tohumu Arasındaki Fark Ne?Biz tohumumuzu belirgin bir özelliğinden dolayı piyasada çokça bilinen Teffgras'tan ayrı tuta..
275,00TL
Model: esf-tyb8010
Eşref Şekerli Karasal Bölge Yonca Tohumu 10 KGOrta Dormansili Yonca Tohumu (5-6)Yonca Ekim TalimatıBölgelere göre yonca tohumu seçimi yaparken sahil bölgelerinde yüksek dormansili (7-9),Karasal iklimin hakim olduğu bölgelerde orta dormansili (5-7),Doğu bölgelerimiz gibi daha soğuk böl..
350,00TL
Model: esf-tso10
Eşref Şekerli Ot Tipi Şeker Sorgumu 10 KGEkim TalimatıOt Tipi şeker sorgumu içerisinde şeker  bulunan protein değeri 12 - 14 olan sezon içerisinde sulama ve bakım koşullarına göre 3 ila 5 biçim alabileceğiniz yazlık ot cinsidir.Mayıs ve Haziran aylarında ekim yapılabilir. Toprak sıcaklığının 19..
200,00TL
Model: esf-tt10
Tüm sezon hayvanlara ot imkanı sağlamak için Reygrasın yaz versiyonu olan Yaz Otumuzu sizlere sunuyoruz. DÖNÜME SADECE 1 KG ATARAKHAYVANLARINIZ OTA DOYACAK!Teffgras ve Yaz Otu Tohumu Arasındaki Fark Ne?Biz tohumumuzu belirgin bir özelliğinden dolayı piyasada çokça bilinen Teffgras'tan ayrı tuta..
480,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 20 (2 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz.. Gizlilik Politikası.