Menu
Sepetim

Küçükbaş Hayvan Suluk

Model: esf-a14k
Küçükbaş Hayvan Suluk - Krom3 Litre kapasiteli.Belli bir seviyeye kadar su dolar.Koyun Keçi Kuzu Oğlak At Köpek Buzağılar için rahatlıkla kullanılabilir.Paslanmaz Özelliğe sahiptir.Yazılan fiyata kargo ve KDV dahildir. Kapıda ödeme ile de hazır stoklarımızdan gönderim sağlayabiliriz.Hayırlı ..
300,00TL
Vergiler Hariç:277,78TL
Model: esf-a14d
Küçükbaş Hayvan Suluk - Döküm0,5 Litre Kapasiteli Otomatik Şamandıralı ,Keçi Koyun Kuzu Oğlak At Çiftliklerinde Rahatlıkla Kullanılabilir. Hayvanlarınızı ürkütmez.Yazılan fiyata kargo ve KDV dahildir. Kapıda ödeme ile de hazır stoklarımızdan gönderim sağlayabiliriz.Hayırlı olsun.Montaj k..
225,00TL
Vergiler Hariç:208,33TL
Model: esf-a14dm
Küçükbaş Hayvan Suluk - Demir0,5 Litre Kapasiteli Otomatik Şamandıralı ,Keçi Koyun Kuzu Oğlak At Çiftliklerinde Rahatlıkla Kullanılabilir. Hayvanlarınızı ürkütmez.Yazılan fiyata kargo ve KDV dahildir. Kapıda ödeme ile de hazır stoklarımızdan gönderim sağlayabiliriz.Hayırlı olsun.Montaj k..
185,00TL
Vergiler Hariç:171,30TL
Model: esf-a14p
Küçükbaş Hayvan Suluk - Plastik0,5 Litre Kapasiteli Otomatik Şamandıralı ,Keçi Koyun Kuzu Oğlak At Çiftliklerinde Rahatlıkla Kullanılabilir. Hayvanlarınızı ürkütmez.Yazılan fiyata kargo ve KDV dahildir. Kapıda ödeme ile de hazır stoklarımızdan gönderim sağlayabiliriz.Hayırlı olsun.Montaj..
145,00TL
Vergiler Hariç:134,26TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz.. Gizlilik Politikası.